چاپ جعبه لوازم یدکی
چاپ جعبه لوازم یدکی

چاپ جعبه لوازم یدکی

چاپ جعبه لوازم یدکی در چاپخانه سه پاس به صورت ساده و لمینیتی انجام میشود . با گسترش و پیشرفت صنایع خوردو سازی و برای پوشش محصولات یدکی نیاز به چاپ حرفه ای روز به روز گسترش می یابد . شرکت های تولید لوازم یدکی برای جلب رضایت مشتری و کسب فروش بالا نیاز به چاپ جعبه لوازم یدکی با کیفیت بالا دارند. به طور کلی یکی از عوامل مهم در فروش محصولات خودرویی چاپ جعبه لوازم یدکی می باشد. با چاپ جعبه لوازم یدکی هم میتوان مشخصات محصول مورد نظر را ارائه داد و هم میتوان محصول را در برابر انواع صدمات حفظ نمود. زیرا چاپ جعبه لوازم یدکی به گونه ای انجام میشود که محصول سالم به دست مشتری برسد . بسته بندی هویت و معرفی کننده محصول می باشد زیرا برای دیده شدن و جلب توجه مصرف کننده در کوتاهترین زمان باید یک بسته بندی جذاب و چشم نواز داشت. اهمیت این موضوع باعث به وجود آمدن علم بسته بندی شده است زیرا در دنیای پر رقابت امروز تنها تبلیغات موثر و بسته بندی های خلاقانه و جذاب باعث افزایش فروش می شود.

نکات فنی چاپ جعبه لوازم یدکی

لوازم یدکی در انواع وزن ها و سایزهای مختلف موجود می باشد. به همین منظور چاپ جعبه لوازم یدکی نیز دارای تنوع بالایی است. چاپ جعبه لوازم یدکی به دو صورت انجام می شود.

1- چاپ جعبه لوازم یدکی بر روی مقوای پشت طوسی

2- چاپ جعبه لوازم یدکی لمینتی

چاپ جعبه های لوازم یدکی که سبک بوده و وزن کمی دارند بر روی مقوا پشت طوسی انجام می شود. مقوا پشت طوسی مقاومت و استحکام لازم برای حفظ محصول را دارد. برای چاپ جعبه لوازم یدکی که قرار است محصولی با وزن بالا را در خود جای دهد از مقوا پشت طوسی استفاده میشود اما پس از چاپ بر روی کارتن مخصوص لمینت می شود تا بتواند استحکام بالایی داشته باشد. برای جعبه های لمینتی از مقوا پشت طوسی گرم پایین استفاده  می شود تا بتوان به راحتی بر روی کارتن Eفلوت لمینت کرد.در صورت نیاز به جعبه ضخیم تر برای تحمل وزن بیشتر،می توان از کارتن Aویا Bفلوت استفاده نمود. در واقع جعبه های  لمینتی با توجه به نوع کارتنی که لمینت می شود دسته بندی می شوند.

مراحل چاپ جعبه های لوازم یدکی

جعبه لوازم یدکی به دلیل سایز های مختلف محصولات تنوع بالایی دارند. در نتیجه برای شروع چاپ جعبه لوازم یدکی نیاز به طرح تیغ می باشد تا ابعاد و اندازه جعبه مشخص شود تا بتوان با توجه به آن طراحی طرح مورد نظر را انجام داد.ما در مجموعه چاپ سه پاس توسط نرم افزار های حرفه ای مانند Artios Cad توانایی طراحی و پیش نمایش نهایی انواع جعبه ها را داریم .بعد از طراحی،چاپ جعبه لوازم یدکی شروع می شود و بعد از چاپ نیز می توان برای چشم نوازتر کردن جعبه،بر روی آن سلفون و یا UV زد و در پایان برای تکمیل جعبه آن را تیغ زنی میکنند.

 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چاپ انواع جعبه ها بر روی لینک چاپ جعبه کلیک نمایید.