چاپ جعبه چای

چاپ جعبه چای 

چاپ جعبه چای به صورت چهار رنگ ، دو رنگ و تک رنگ در مجموعه ما انجام میشود . نوع طراحی و بسته بندی محصول چای در فروش آن تاثیر بسیار زیادی دارد . هنگامی که طراحی جعبه چایی انجام میشود و با سایر رقبا مقایسه میشود و ایرادات کارهای آنها در بسته بندی شما برطرف میشود،یقینا به فروش بیشتر محصول شما کمک میکند. چاپ جعبه چای به صورت چهار رنگ انجام می شود و در بسیاری از موارد با مراحل تکمیلی مانند طلاکوبی و سلفون کشی جعبه چایی را چشم نوازتر می کنند. جعبه های چای در سایزهای 250 گرمی ، نیم کیلویی و 1 کیلویی ساخته می شود. جعبه چای تی بگ دارای سایز و ساختار متفاوت تری از سایر جعبه ها می باشد.

برای مشاوره رایگان در رابطه با چاپ انواع جعبه چای با شماره تلفن  09127423874 تماس حاصل فرمایید

پاسخ گوی شما عزیزان در تلگرام و واتس آپ نیز خواهیم بود.

جهت کسب اطلاعات حرفه ای در زمینه چاپ جعبه های چای میتوانید به سایت www.sepasp.ir مراجعه نمایید

برای چاپ جعبه چای بایستی به چند نکته توجه داشته باشید تا محصول نهایی شما در ویترین فروشگاهها بیشتر خودنمایی کند.

نکات مهم در مورد چاپ جعبه چای

1- طراحی را جدی بگیرید ، طراحی مهم ترین بخش تولید و چاپ یک محصول میباشد.

2- نوع مقوا در کیفیت چاپ نهایی تاثیر زیادی دارد ، در انتخاب نوع مقوا دقت کنید.

3- شکل ظاهری ، سعی کنید به جای چهارگوش معمول از طراحی های جدید استفاده کنید . شاید ( شاید ) شش ضلعی بودن محصول شما به معرفی بهتر آن کمک کند.

4- سلفون زنی و طلاکوبی برای بهتر دیده شدن محصول بسیار تاثیر دارد . در مورد این موضوعات نیز فکر کنید.

5- چاپ تمام رنگی جعبه معمولا چشم نوازتر از چاپ به صورت تک رنگ یا دو رنگ میباشد. سعی کنید جعبه هایتان را به صورت تمام رنگی چاپ نمایید.

6- بر جسته سازی در جعبه های چای برای جلوه بخشیدن به جعبه ضروری می باشد.سعی کنید لوگو خود را با برجسته سازی چشم نوازتر کنید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با چاپ انواع جعبه به صفحه چاپ جعبه مراجعه فرمایید.

طراحی قبل از چاپ جعبه چایی

قبل از چاپ جعبه چایی بایستی به طراحی جعبه بسیار دقت کنید. هر چقدر طراحی شما بهتر باشد مشتری به خرید محصول شما راغب تر خواهد شد . استفاده از المانهای جذاب و رنگهای شاد با هارمونی مناسب باعث جذب مشتری و در نتیجه خرید محصول شما خواهد شد. سعی کنید مشتری را سر شوق بیاورید و با طراحی زیبا لبخند را به لبهای مشتریها بنشانید. در واقع برای اینکه در ذهن مشتری های خود حک شوید باید از یک طراحی حرفه ای برای بسته بندی محصول خود بهره ببرید. ما در مجموعه خود این توانایی را داریم تا با طراحی 3 بعدی جعبه چای،و نمونه گیری رایگان،دید کلی از جعبه را ارائه دهیم تا شما عزیزان بتوانید ایرادات و شکل کلی جعبه خود را بدست آورید و برای چاپ نهایی به راحتی تصمیم گیری نمایید. طراحی ساختار جعبه با اندازه مناسب برای محصول خود بسیار مهم می باشد زیرا تنگ بودن جعبه برای محصول،باعث آسیب دیدگی محصول می شود و در عین حال گشاد بودن جعبه هم جلوه جالبی ندارد.

انتخاب نوع مقوا برای چاپ جعبه چای

نوع مقوای چاپی برای چاپ جعبه چای از اهمیت بسزایی برخوردار است. چنانچه از مقوای نازک و غیر استاندارد استفاده نمایید محصول نهایی شما از لحاظ مقاومت از استحکام لازم برخوردار نخواهد بود . تولید کنندگان محترم میتوانند برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص نوع مقوا و نحوه طراحی و همچنین نکات مهم در مورد چاپ جعبه چای با ما تماس بگیرند.

جعبه چای از جمله محصولات غذایی به حساب می آید که باید به صورت کاملا بهداشتی به دست مصرف کننده برسد. بنابراین باید برای چاپ جعبه چای از مقوا ایندربرد استفاده کرد. این مقوا دارای برند بهداشتی بوده و کیفیت چاپ بسیار بالایی نسبت به سایر مقواها دارد. مقواهای با کیفیت بالا هیچ گونه پرزی ندارند و همین موضوع باعث میشود که کیفیت چاپ بسیار بالاتر برود. مقواهای کیفیت پایین تر پرز زیادی دارند و در نتیجه چاپ آنها خوب نمیشود. در برخی موارد  با توجه به درخواست مشتری می توان از مقواهای ایندربرد گرم پایین استفاده کرد. زیرا مقواهای ایندربرد امروزی استحکام لازم را دارا می باشند.

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سپاس محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد