چاپ جعبه پودر لباسشویی

چاپ جعبه پودر لباسشویی

چاپ جعبه پودر لباسشویی بهترین روش برای بسته بندی پودر لباسشویی می باشد. مصرف بسیار بالای این نوع از شوینده ها سبب شده تا بسته بندی مقوایی بهترین گزینه برای حمل و نقل،محافظت و استفاده آسان از این محصول گردد. همانطور که مصرف پودر لباسشویی بسیار زیاد می باشد،رقابت برای فروش و کسب رضایت مشتری نیز سخت است. یک طرح زیبا و شیک برای چاپ جعبه پودر لباسشویی می تواند در جذب مشتری بسیار موثر واقع گردد. علاوه بر داشتن طرح زیبا بر روی جعبه تاید،ارائه اطلاعات کاربردی و مفید بر روی جعبه برای استفاده بهتر از پودر لباسشویی می تواند یک راهنما برای مصرف کننده باشد و همین امر موجب جذب مشتری برای خرید محصول می گردد. یکی از وظایف مهم بسته بندی تاید حفاظت از محصول می باشد تا در برابر فشار و ضربه مقاومت لازم را داشته باشد زیرا پودر لباسشویی ممکن است طی یک ماه مصرف شود در نتیجه باید برای چاپ جعبه پودر لباسشویی از متریال های مناسب استفاده کرد تا طی این مدت شکل و ساختار بسته بندی بهم نخورد.

جهت ارتباط سریع با بخش فروش و مشاوره رایگان با شماره 09127423874 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگوی شما عزیزان در واتس آپ و تلگرام خواهیم بود.

برای کسب اطلاعات تخصصی در رابطه با چاپ انواع جعبه بر روی لینک چاپ جعبه کلیک فرمایید.

نکات فنی چاپ جعبه پودر لباسشویی

برای چاپ جعبه پودر ماشین لباسشویی باید حتما از مقوای 350 گرم پشت طوسی استفاده کرد. زیرا این مقوا ضخامت لازم برای حفاظت از محصول و استحکام بخشیدن به جعبه را دارد. چاپ بسته بندی تاید به صورت 4 رنگ و 5 رنگ انجام می شود که در واقع رنگ پنجم برای چشم نوازتر کردن آن به کار می رود. با توجه به بازار مصرفی در ایران از ورنی برای جلا بخشیدن به جعبه و حفاظت از رنگ های چاپ شده بر آن استفاده می شود. برای اصالت بخشیدن به کار لوگو این جعبه ها برجسته سازی می شوند که این کار نشان دهنده اصل بودن کالا بوده و باعث اطمینان خاطر مشتری می گردد. ابعاد جعبه پودر ماشین لباسشویی 18.7*4.5*14 می باشد و فرم بندی چاپ به گونه ای است که میتوان دو طرح مختلف را همزمان چاپ کرد. قیمت چاپ جعبه پودر لباسشویی با توجه به نوع مقوا،تعداد رنگ چاپ،برجسته سازی و تیراژ کار تعیین می گردد.

کارتن پودر لباسشویی

کارتن بسته بندی لباسشویی نیز یک محصول مهم در این صنعت می باشد. کارتن های مادر وظیفه حمل و نقل محصول و حفاظت از آن را بر عهده دارند. به .طور کلی جابجایی و انبار داری محصولات بدون کارتن کار بسیار دشواری می باشد. کارتن بسته بندی پودر لباسشویی حاوی 24 عدد از جعبه های تاید می باشد که از کارتن 5 لا برای تولید بسته بندی کارتنی این محصول استفاده می شود. چاپ این کارتن ها بنا به درخواست مشتری می تواند به صورت لمینتی و یا فلکسو انجام شود.

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سپاس محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد