چاپ جعبه ماسک

چاپ جعبه ماسک
چاپ جعبه ماسک
چاپ جعبه ماسک

چاپ جعبه ماسک

   چاپ جعبه ماسک برای بسته بندی و توزیع بهداشتی ماسک بسیار ضروری می باشد. ماسک یک وسیله بهداشتی می باشد که با گسترش بیماری های جدید (افزایش شیوع بیماری ناشناس کرونا) مصرف بالایی پیدا کرده است. تولیدکنندگان این محصول باید برای بدست آوردن سهم بزرگتری از بازارمصرف، یک بسته بندی جذاب،بهداشتی و مناسب برای ماسک طراحی و چاپ نمایند. به صورت کلی بسته بندی معرف محصول می باشد و محصولی مهم و ضروری مانند ماسک نیز باید در بسته بندی قرار گیرد که علاوه بر جذاب بودن،باید حاوی اطلاعات مهم از ماسک باشد تا بتوان با توجه به مکان و مورد مصرف،ماسک مناسب با توجه به کیفیت و قیمت را انتخاب کرد. در نتیجه باید در طراحی جعبه ماسک این موارد را در نظر گرفت.

ساختار جعبه ماسک باید بگونه ای باشد که بتوان به راحتی ماسک را از آن خارج کرد تا نظم بسته بندی بهم نخورد. جعبه ماسک برای انواع ماسک مانند ماسک 2لایه ،3 لایه ،ماسک پرستاری و ماسک N95و  … چاپ و تولید می شود. قیمت جعبه ماسک بر اساس سایز جعبه و نوع مقوا مورد استفاده تعیین می گردد. ابعاد جعبه ماسک با توجه به نوع ماسک در اندازه های 7.5*10*18 و 8.5*10*18 و 10*10*20 چاپ و تولید می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و تخصصی تر در رابطه با چاپ جعبه های مقوایی بر روی لینک چاپ جعبه کلیک کنید.
مجموعه چاپ سه پاس در راستای اجرای هر چه بهتر سیاست های وزارت بهداشت و کمک به تولید کنندگان داخلی در درون کشور ، با فراهم کردن کلیه امکانات ، توانایی چاپ جعبه ماسک در سایز مورد نیاز شما عزیزان را دارد.

ارتباط از طریق تلگرام و واتس آپ : 09127423874📞

طراحی و چاپ جعبه ماسک

چاپ جعبه ماسک در تیراژهای مختلف انجام میگیرد اما تیراژ مناسب به لحاظ قیمت و به صرفه بودن برای تولید کنندگان محترم تیراژ10 هزار عدد می باشد. برای تولید جعبه ماسک از مقوا پشت طوسی 280 گرم و ایندربرد 250 گرم استفاده می شود که با توجه به درخواست مشتری می توان گرماژ دیگر نیز استفاده کرد. با توجه به اینکه مقوا ایندربرد با نام بهداشتی در بازار شناخته شده است،می توان از این مزیت برای داشتن فروش بالا بهره برد. سایز جعبه برای بسته بندی ماسک 3 لایه 10*10*20 می باشد که برای بسته بندی این نواع ماسک بسیار مناسب می باشد اما برای ماسک های 2 لایه میتوان از جعبه کوچکتر استفاده کرد که از نظر اقتصادی نیز به صرفه می باشد.

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سپاس محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد