چاپ جعبه لامپ

چاپ جعبه لامپ
چاپ جعبه لامپ
چاپ جعبه لامپ
چاپ جعبه لامپ
طراحی و چاپ جعبه لامپ
چاپ جعبه پنل
طراحی و چاپ جعبه لامپ
چاپ جعبه پروژکتور
طراحی و چاپ جعبه لامپ و پنل
چاپ جعبه پروژکتور
طراحی و چاپ جعبه لامپ و پنل
جهت مشاوره رایگان و سفارش آسان و سریع با شماره 09127423874 تماس حاصل فرمایید​

چاپ جعبه لامپ

چاپ جعبه لامپ برای معرفی محصول،حفاظت از محصول و برای فروش بهتر انجام می شود. لامپ یک محصول کاربردی و در عین حال حساس به ضربه می باشد. در نتیجه باید یک جعبه و بسته بندی برای آن در نظر گرفته شود که هم از صدمه دیدن محصول جلوگیری شود و هم از زیبایی و جلوه بالایی برخوردار باشد . یکی از موارد موثر در فروش این محصول،چاپ اطلاعات مفید بر روی جعبه می باشد زیرا مصرف کننده با کسب اطلاعات مفید می تواند به راحتی محصول شما را خریداری کند. نکته ای که در رابطه با بسته بندی این محصول باید در نظر گرفت این است که تصمیم مشتری برای خرید محصول یک تصمیم احساسی می باشد . در نتیجه باید با درج اطلاعات فنی و مفید تصمیم احساسی مشتری برای خرید را به یک تصمیم منطقی تبدیل کرد. خریداران محصولات الکتریکی و لامپ ها دو دسته هستند،یکی خریداران غیر متخصص و دیگری خریداران متخصص که برای انجام پروژه محصولات الکتریکی را خریداری می کنند . یکی از نکات مهم برای خرید محصول توسط متخصصین این امر،راهنمایی کردن و دادن اطلاعات رایگان به آنها می باشد.

در واقع بسته بندی اولین راه ارتباطی برای جذب مشتری می باشد زیرا محصول داخل جعبه بوده و از دید مشتری به دور است.در نتیجه مشتری با یک بسته بندی جذاب برای خرید محصول شما راغب خواهد شد. اصولا طراحی روی بسته بندی لامپ ساده بوده و طرحی از خود محصول و علائم فنی و اطلاعات محصول بر روی آن چاپ می شود. یکی دیگر از نکات مهم در رابطه با جعبه های لامپ،درج اطلاعات بین المللی بر روی بسته بندی می باشد. محصولات الکتریکی دارای استاندارد های بین المللی می باشند به طوری که علائم و نکات فنی در تمام کشورها مشترک بوده به همین منظور باید اطلاعات به زبان های فارسی و انگلیسی بر روی جعبه قرار گیرد تا برای تمام افراد در سراسر دنیا قابل استفاده باشد.

برای استعلام قیمت در رابطه با تولید  انواع جعبه های لامپ با شماره تلفن 09127423874 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگوی شما عزیزان از طریق واتس آپ و تلگرام نیز خواهیم بود

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با چاپ انواع جعبه های لامپ و نمونه گیری رایگان از جعبه لامپ مد نظر خود به سایت www.sepasp.ir مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با چاپ انواع جعبه بر روی لینک چاپ جعبه کلیک نمایید.

 

انواع چاپ جعبه لامپ

1- چاپ جعبه لامپ مقوایی

2- چاپ جعبه لامپ لمینتی

لامپ انواع مختلفی دارد که در سایز های مختلف تولید میشود و باید متناسب با سایز لامپ برای آن جعبه ساخت. برای چاپ جعبه لامپ در سایز کوچک از مقوا پشت طوسی 300 گرم استفاده میشود و برای لامپ های بزرگ و سنگین تر باید از جعبه های لمینتی استفاده کرد. مقوا پشت طوسی استقامت لازم برای حفظ محصول با وزن کم را دارد و برای ارائه این نوع محصولات بسیار مناسب است. هر چند میتوان از مقوا یندربرد نیز برای جعبه های لامپ استفاده کرد اما از نظر اقتصادی مقوا پشت طوسی به صرفه می باشد. 

برای تولید یک جعبه لامپ ابتدا باید سایز و اندازه جعبه را توسط نرم افزارهای تخصصی طراحی کرد و سپس با توجه به طرح تیغ،طرح جعبه را طراحی کرد.ما در چاپ سه پاس این توانایی را داریم که فایل 3بعدی از طرح کلی جعبه را برای مشتری های گرامی عرضه کنیم تا بتوانند پیش از چاپ یک نمای کلی از جعبه مورد نظر را بدست آورند. پس طراحی مرحله چاپ جعبه آغاز می شود و در انتها توسط قالب جعبه ها تیغ زنی شده و ساختار جعبه شکل میگیرد.

زیرا جعبه های لمینتی از محصول محافظت کرده و از آسیب زدن به آن جلوگیری می کند. جعبه های لمینتی نیز بر روی مقوا پشت طوسی چاپ می شود اما بعد از چاپ بر روی کارتن سینگل و یا E فلوت لمینت می شود برای داشتن جذابیت بالا می توان بر روی کار سلفون کشید. جعبه های لامپ به صورت تک رنگ،دو رنگ و یا چهار رنگ چاپ می شوند.

کارتن لامپ یا همان کارتن مادر برای بسته بندی نهایی استفاده می شود. کارتن بسته بندی لامپ با توجه به درخواست مشتری و بازار مصرف برای هر نوع از لامپ طراحی،چاپ و تولید می شود.

www.google.com

چاپ جعبه لامپ
طراحی جعبه لامپ
چاپ جعبه لامپ
چاپ جعبه پنل لامپ
چاپ جعبه پنل لامپ
چاپ جعبه پنل لامپ

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سپاس محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد