چاپ جعبه فیلتر هوا

چاپ جعبه فیلتر هوا پراید
چاپ جعبه فیلتر هوا 206 و سمند
چاپ جعبه فیلتر هوا 206 SD

چاپ جعبه فیلتر هوا

چاپ جعبه فیلتر هوا موثرترین روش در فروش این محصول می باشد. محصولات یدکی مانند فیلتر هوا در صورت داشتن یک بسته بندی مناسب می تواند اعتبار برند شما را افزایش دهد و اعتماد مشتری را جلب کند. چاپ جعبه فیلتر هوا با حداقل تیراژ امکان پذیر می باشد و طراحی جعبه فیلتر هوا نیز برای هر سایزی انجام می شود. قیمت جعبه فیلتر هوا بسته به تعداد و نوع متریال مورد استفاده تعیین می گردد. برای سفارش جعبه فیلتر هوا و استعلام قیمت باید اطلاعاتی نظیر تعداد و اندازه جعبه مد نظر خود را در اختیار چاپخانه قرار دهید تا بتوان بهینه ترین بسته بندی را طراحی و چاپ نمود. کارتن بسته بندی یا همان کارتن مادر برای هر سایز از فیلتر هوا متفاوت است  به عنوان مثال اندازه جعبه فیلتر هوا 206 با اندازه جعبه فیلتر هوا پراید متفاوت است و این تفاوت باعث اختلاف قیمت جعبه می شود و برای انتخاب کارتن مادر نیز باید با توجه به سایز جعبه کارتن تولید گردد.

 

صفر تا صد طراحی و چاپ جعبه فیلتر هوا

بعد از مشخص شدن سایز جعبه مورد نظر و با توجه به خط تیغ،طراحی جعبه انجام می شود. ارائه علامت استاندارد معتبر از سوی تولید کننده برای چاپ جعبه فیلتر هوا بسیار ضروری می باشد. و همینطور درج علامت استاندارد و گواهینامه های معتبر بر روی بسته بندی باعث اعتماد مشتری شده واصالت کالا را نشان خواهد داد. پس از طراحی جعبه برای هر سایز و طرح،یک دست زینک تهیه می شود تا بتوان چاپ جعبه را انجام داد. چاپ جعبه مقوایی فیلتر هوا بر روی مقوا پشت طوسی انجام می شود زیرا این مقوا کیفیت لازم برای چاپ با کیفیت و ضخامت لازم برای حفاظت از محصول را دارد. پس از چاپ جعبه بنا به درخواست مشتری می توان بر روی جعبه سلفون و یا یووی زد تا چشم نوازتر شود. در نهایت جعبه ها با قالب مخصوص تیغ زنی شده و ساختار جعبه بدست می آید و برای بسته بندی در کارگاه تولیدی آماده می شود.

لیست قیمت چاپ جعبه فیلتر هوا

نوع جعبهنوع مقواتعدادقیمت 
جعبه فیلتر هوا SD 206پشت طوسی 280 گرم5000 1640 تومن
جعبه فیلتر هوا SD 206پشت طوسی 280 گرم10.0001540 تومن
جعبه فیلتر هوا سمند و 206پشت طوسی 280 گرم50001150 تومن
جعبه فیلتر هوا سمند و 206پشت طوسی 280 گرم10.0001050 تومن
جعبه فیلتر هوا پرایدپشت طوسی 280 گرم5000885 تومن
جعبه فیلتر هوا پرایدپشت طوسی 280 گرم10.000845 تومن

برای استعلام قیمت چاپ جعبه فیلتر هوا در تیراژهای بالاتر از 10 هزار و هر گونه سوال در این رابطه با ما تماس حاصل فرمایید. تماس با ما

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سپاس محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد