چاپ جعبه شیرینی

چاپ جعبه شیرینی

چاپ جعبه شیرینی به دلیل مصرف بالای شیرینی جات،بسیار حائز اهمیت است. در واقع شیرینی از جمله خوراکی هایی می باشد که در تمام مراسم ها و روزهای سال مصرف میشود در نتیجه باید در چاپ جعبه شیرینی،برندینگ و بهداشتی بودن جعبه مد نظر قرار گیرد. یکی از عوامل فروش بالا و همراه ساختن مشتری داشتن بسته بندی مناسب می باشد.چاپ جعبه شیرینی به دلیل مجلسی بودن این محصول نیز مهم است.

ما در چاپ سه پاس توانایی چاپ و تولید انواع جعبه های شیرینی در سایزهای مختلف را داریم.

برای ارتباط سریع با بخش فروش با شماره 09127423874 و یا 09127422853 تماس حاصل فرمایید.

چاپ جعبه شیرینی به دو قسمت تقسیم می شود:

1-چاپ رویه جعبه شیرینی

2-تولید زیره جعبه شیرینی(برای مطالعه بیشتر در رابطه با انواع دوبلکس یا زیره بهداشتی به صفحه دوبلکس بهداشتی جعبه شیرینی مراجعه فرمایید)

در چاپ جعبه شیرینی یا به اصطلاح رویه جعبه شیرینی از مقوا پشت طوسی استفاده  میشود. این روش در کشور ما بسیار رایج بوده اما به دلیل مسائل بهداشتی چاپ جعبه شیرینی روی مقوا پشت طوسی مناسب نبوده. اما در سالهای اخیر به دلیل استفاده از مقوا ایندربرد برای چاپ جعبه شیرینی این مساله تا حدودی حل شده زیرا مقواهای ایندربرد استاندارهای لازم برای بهداشتی بودن را دارا می باشند.در صورت نیاز می توان بعد از چاپ جعبه شیرینی بر روی آن سلفون کشید تا کاملا بهداشتی شود. مقوا زیره جعبه شیرینی نیز کاملا بهداشتی بوده و در بازار با نام تجاری مقوا بهداشتی یا دوبلکس بهداشتی  شناخته می شوند که هیچ گونه چاپی بر روی آن انجام نمیشود و تنها وظیفه نگهداری شیرینی را بر عهده دارد. 

اندازه و ساختار جعبه شیرینی

به دلیل تنوع در وزن شیرینی ها و همچنین مقدار مورد نیاز مشتری،چاپ جعبه شیرینی نیز تنوع بالایی دارد و در سایزهای نیم کیلویی،یک کیلویی،یک و نیم کیلویی و دو کیلویی چاپ و جعبه سازی می شوند و هر سایز به صورت مستطیل و مربع وجود دارند. میتوان جعبه های شیرینی را به صورت دو تکه(زیره و رویه) و یا یکپارچه چاپ کرد که در واقع جعبه های یک پارچه برای بسته بندی دسرهای تولیدی در قنادی بسیار مناسب می باشد. در چاپ رویه جعبه شیرینی قیمت مقوا،دستمزد چاپ و تیغ زنی عوامل تعیین کننده در قیمت جعبه شیرینی می باشد و زیره جعبه شیرینی به صورت کیلویی عرضه میشود.مراحل تکمیلی برای جعبه های شیرینی شامل امباس،طلاکوبی و تیغ زنی میشود.چاپ و ساخت انواع زیره های کیک و پیش دستی

یکی از محصولات خلاقانه و زیبا،چاپ و تولید انواع زیره برای کیک می باشد.در این روش طرح و لوگو قنادی بر روی مقوا چاپ میشود سپس مقوا چاپ شده بر روی مغذی لمینت می شود که استحکام بالایی داشته و برای زیره کیک بسیار مناسب می باشد. نکته مهم برای چاپ زیره کیک این است که برای بهداشتی شدن محصول،باید بر روی مقوا یا گلاسه سلفون کشید تا محصول ارتباط مستقیم با سطح مقوا نداشته باشد. شکل نهایی زیره های کیک میتواند اشکال مختلفی داشته باشد که این امر در جذب مشتری بسیار تاثیر گذار است. 

لیست قیمت انواع جعبه شیرینی و سینی کیک

نوع جعبه چاپ قیمت کیلو
جعبه شیرینی2 رنگ 18500تومان
جعبه شیرینی4 رنگ19000 تومان
سینی کیک 2 رنگ 21500 تومان
سینی کیک 4 رنگ 22000 تومان

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سپاس محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد