چاپ جعبه دستمال کاغذی

چاپ جعبه دستمال کاغذی
چاپ جعبه دستمال کاغذی
طراحی و چاپ جعبه دستمال کاغذی
جهت مشاوره رایگان و سفارش آسان و سریع با شماره 09127423874 تماس حاصل فرمایید​

چاپ جعبه دستمال کاغذی

چاپ جعبه دستمال کاغذی تاثیر بسیار زیادی در فروش این محصول دارد. دستمال کاغذی یکی از آن کالا‌هایی است که تقریبا همه ما در طول روز از آن استفاده می‌کنیم و استفاده از آن به یک مکان یا شرایط خاص محدود نمی‌شود. یکبار مصرف بودن دستمال کاغذی یکی از ویژگی‌های آن است که همزمان با افزایش آگاهی عمومی در مورد اهمیت بهداشت، مردم را به استفاده از آن ترغیب می‌کند. با این حال سرانه مصرف دستمال کاغذی در خاورمیانه هنوز هم بسیار پایین تر از سایر نقاط جهان است. بازار دستمال کاغذی یکی از آن بازار‌هایی است که نوسان قیمت در آن بسیار قابل توجه است. اما به هرترتیب حتی افزایش قیمت هم نمی‌تواند مانع مصرف دستمال کاغذی شود. در سال های اخیر با به وجود آمدن محصولات یک بار مصرف همانند لیوان کاغذی،جعبه های دستمال کاغذی به صورت یک پک تبلیغاتی با لیوان کاغذی ارائه میشود که میتواند برد تبلیغاتی بالایی داشته باشد. جعبه دستمال کاغذی تبلیغاتی یکی از روش های تبلیغاتی می باشد که با توجه به مورد مصرف،طرح آن طراحی می شود. چاپ جعبه دستمال کاغذی تبلیغاتی نیز همانند جعبه های عمومی می باشد و میتواند در اندازه های استاندارد چاپ و تولید شود. مهمترین بخش در تولید جعبه دستمال کاغذی،استفاده از طراحی حرفه ای می باشد در واقع طرح روی جعبه دستمال کاغذی مشتری را برای خرید محصول ترغیب می کند.

برای مطالعه و کسب اطلاعات در مورد چاپ لیوان های کاغذی کلیک فرمایید

جهت مشاوره و استعلام قیمت جعبه دستمال کاغذی و دریافت رایگان انواع طرحهای جعبه های دستمال کاغذی با شماره تلفن 09127423874 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگوی شما عزیزان در تلگرام و واتس آپ نیز خواهیم بود

طراحان محترم میتوانند خط تیغ راهنما را جهت طراحی جعبه دستمال کاغذی،از لینک های زیر دریافت نمایند.

دانلود فایل تیغ جعبه 100 برگی 

دانلود فایل تیغ جعبه 200 برگی

دانلود فایل تیغ جعبه 300 برگی

یکی از موارد تاثیر گذار در قیمت این محصول، بسته بندی آن است که بسیار مورد توجه مصرف کننده قرار می گیرد زیرا دستمال درون جعبه قرار دارد و در لحظه خرید قابل رویت مشتری نیست. امروزه مصرف کنندگان اهمیت ویژه ای به این جعبه بهداشتی و ضروری می دهند و حتی رنگ و طرح آن را با محیطی که قرار است استفاده شود منطبق می کنند. برای مثال این جعبه برای اتاق کودک طرحی با رنگ آمیزی بیشتر و شخصیت های کارتونی مورد علاقه کودکان است. در حالی که برای ادارات و کاربرد های رسمی طرحی کلاسیک در نظر گرفته می شود.

چاپ انواع جعبه دستمال کاغذی

    مصرف گسترده و فراگیر دستمال کاغذی باعث شده تا این محصول تنوع بسیار بالایی در بسته بندی داشته باشد. چاپ جعبه دستمال کاغذی در اندازه و طرح های متنوعی طراحی و چاپ می شود.برای چاپ جعبه دستمال کاغذی باید این موضوع را درنظر گرفت که مورد استفاده جعبه کجا می باشد و با توجه به این موضوع جعبه را طراحی و چاپ کرد. ما در مجموعه چاپ سه پاس با در اختیار داشتن امکانات لازم امکان چاپ جعبه دستمال کاغذی را به صورت تخصصی داریم.در زیر تعدادی از انواع جعبه های طراحی شده موجود می باشد که شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت با ما تماس حاصل فرمایید

 

نکات فنی چاپ جعبه دستمال کاغذی

    چاپ جعبه دستمال کاغذی از بخش طراحی و قالب سازی آغاز می شود.جعبه های دستمال کاغذی با توجه به مقدار tissue داخل آن طراحی می شوند که در مصارف عمومی اندازه آن 100 و 200 و 300 برگی می باشد که با توجه به این اندازه،برای جعبه دستمال کاغذی قالب طراحی و ساخته می شود

پس از طراحی قالب،طرح مورد نیاز طراحی و چاپ می شود.با توجه به وجود کارخانه مقوا سازی در ایران،مقوایی که برای چاپ جعبه دستمال کاغذی استفاده می شود مقوا اترک ایرانی می باشد.این مقوا با توجه به قیمت مقرون به صرفه آن کیفیت چاپی قابل قبولی نیز ارائه می دهدکه اکثر تولیدکنندگان دستمال کاغذی برای تولیدات خود از این مقوا استفاده می کنند اما ما در مجموعه چاپ سه پاس با استفاده از مقواهای خارجی توانسته ایم قیمت رقابتی و کیفیت بسیار بالایی در چاپ جعبه های دستمال کاغذی ارائه دهیم،زیرا به این موضوع اعتقاد داریم که،کیفیت بالای جعبه دستمال کاغذی باعث فروش بالای این محصول شده و این امر باعث افزایش رضایت تولید کنندگان این عرصه از چاپ سه پاس شده است.

پس از چاپ جعبه برای چشم نوازتر کردن آن بر روی جعبه یووی زده میشود تا جعبه را براق تر کند.در مواردی بنا به درخواست مشتری برای رقابتی کردن قیمت تمام شده دستمال کاغذی از یووی استفاده نمی شود.

برای بهداشتی کردن جعبه دستمال کاغذی از داخل به آن نایلونی چسبانده می شود تا شی خارجی از درب آن وارد جعبه نشود

پس از یووی زنی با استفاده از قالب،جعبه ها تیغ زنی می شوند و سپس به بخش جعبه چسبانی ارسال شده تا یک سمت جعبه چسبانده شود.پس از این بخش جعبه ها برای ارسال به کارخانه آماده می باشند

 

چاپ جعبه های دستمال کاغذی تبلیغاتی

    همانطوری که گفته شد جعبه های دستمال کاغذی تنوع بالایی دارند.یکی از جعبه های تبلیغاتی پر کاربرد جعبه دستمال کاغذی ماشینی می باشد که جنبه تبلیغاتی بالایی دارد.این جعبه قابل استفاده در خودرو و هر مکان دیگری می باشد. برد تبلیغاتی جعبه های دستمال کاغذی ماشینی باعث شده تا کلیه شرکت های خودرو سازی،تعمیرگاه های خودرو،تعویض روغنی ها و کلیه مشاغل مربوط به خودرو برای تبلیغات خود از این جعبه ها استفاد نمایند. جعبه دستمال کاغذی تبلیغاتی در عین داشتن برد تبلیغاتی،یک محصول کاربردی می باشد و همین موضوع باعث می شود تا برند شما در ذهن مشتری حک شود.

چاپ جعبه های دستمال کاغذی متالایز

    نوعی از جعبه های دستمال کاغذی وجود دارد که در بسیاری مواقع طرحی بر روی آن چاپ نمی شود اما یک لایه نازک فیلم متالایز بر روی آن لمینت می شود که دارای  نقش های برجسته می باشد و یکی از جعبه های بی نظیر و چشم نواز می باشد.فیلم های متالایز در رنگ های متنوعی وجود دارند که رنگ های طلایی و نقره ای مورد استفاده بیشتری دارند

انواع مواد اولیه ی بسته بندی

    بسته بندی را به نوعی می توان علم کاربرد مواد نامید. مواد ومصالح به کار رفته در یک بسته بندی همه ی عوامل را تحت تاثیر قرار داده ودگرگون می کند. مواد اولیه در بسته بندی علاوه بر نقش قابل توجهی که در فرم وشکل دارند حاوی پیامی خاص از هویت، کیفیت وقیمت کالا هستند ومشخص می کنند چه کسی مصرف کننده ی آنهاست. از آنجا که مواد به کار رفته در یک بسته بندی بیش از سایر موارد با قیمت تمام شده، دوام محصولات وفن آوری ساخت بسته بندی ارتباط مستقیم دارد، اغلب این عامل بیشترین حس را مورد کالای بسته بندی شده وکاربرد آن به خریداران منتقل می کند.

بسته بندی کاغذی ومقوائی

    هزاران کالای مصرفی از مزایای بسته بندی های مقوائی در هنگام توزیع، بازاریابی، نگهداری و محافظت کالا بهره می برند. بسته بندی مقوائی را می توان برای مواد غذائی، خوراکی، مواد لبنی به کار برد.

مقوا اصطلاحی رایج برای ورقه های ضخیم کاغذی است که اغلب از مواد فیبری والیاف چوبی ساخته می شوند. مرز میان کاغذ ومقوا به طور دقیق مشخص نیست وبیشتر از آنکه به وزن آن ارتباط داشته باشد به ضخامت، استحکام وکاربرد آن وابسته است.

برای کسب اطلاعات تخصصی در رابطه با انواع جعبه ها بر روی لینک چاپ جعبه کلیک فرمایید.

مزایای استفاده از کاغذ ومقوا در صنایع بسته بندی:

· کاغذ از انعطاف وشکل پذیری خوبی برخوردار است.

· کاغذ ومقوا منبعی بازیافت پذیر هستند

· کاغذ ومقوا در محیط تجزیه شده وآسیب کمتری به محیط وارد می کنند.

· بسته بندی های مقوائی از لحاظ اقتصادی به صرفه هستند.

· این بسته بندی ها از لحاظ انبارداری شرایط مناسبی دارند.

· بسته بندی مقوائی از لوازم آسیب پذیر وشکستنی به خوبی مراقبت می کنند.

· استفاده از روش های چاپی وگرافیکی بر روی بسته بندی مقوایی آسانتر است.

· بسته بندی مقوائی را به راحتی می توان باز وبسته نمود.

· بسته بندی مقوائی می تواند برای نگهداری انواع مواد به کار رود.

معایب استفاده از کاغذ ومقوا

· کاغذ در مقابل رطوبت از مقاومت خوبی برخوردار نیست.

· نفوذ گاز از کاغذ امکان پذیر است.

· کاغذ از قابلیت دوخت خوبی برخوردار نیست.

 

لیست قیمت چاپ جعبه دستمال کاغذی

سایز جعبهنوع مقوایووی ( برای هر جعبه)نوع خدمات / تعدادقیمت
100 برگی اترک ایرانی280 گرمی125 تومنیووی دار / 5000 عدد / چاپ 4 رنگهر عدد 780 تومان
100 برگیاترک ایرانی280 گرمی125 تومنیووی دار / 10000عدد / چاپ 4 رنگهر عدد 640 تومان
200 برگیاترک ایرانی300 گرمی125 تومنیووی دار / 5000عدد / چاپ 4 رنگهر عدد 794 تومان
200 برگیاترک ایرانی300 گرمی125 تومنیووی دار / 10000عدد / چاپ 4 رنگهر عدد 725 تومان
300برگیاترک ایرانی300 گرمی145 تومنیووی دار / 5000عدد / چاپ 4 رنگهر عدد 1104 تومان
300 برگیاترک ایرانی300 گرمی145 تومنیووی دار / 10000عدد / چاپ 4 رنگهر عدد 950 تومان

برای استعلام قیمت چاپ جعبه دستمال کاغذی در تیراژهای بالاتر از 10 هزار و هر گونه سوال در این رابطه با ما تماس حاصل فرمایید. تماس با ما

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سپاس محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد