چاپ جعبه خرما

چاپ جعبه خرما

چاپ جعبه خرما و تولید یک بسته بندی زیبا و جذاب،اولین قدم در تولید و فروش این محصول می باشد. کیفیت خرما و اعتبار برند از عوامل مهم در خرید مصرف کننده می باشد. اما به یاد داشته باشید اولین برخورد مشتری با محصول شما از طریق بسته بندی و جعبه خرما صورت میگیرد در نتیجه بسته بندی خرما باید به گونه ای باشد که هر نوع مشتری را به خود جلب کند. چاپ جعبه خرما با توجه به گسترش خدمات چاپی بسیار حرفه ای انجام می شود و با توجه به امکان صادرات این محصول،می توان جعبه خرما صادراتی تولید کرد و محصول خود را در بازارهای بین المللی به فروش رساند.

سفارش جعبه خرما در هر سایز و تیراژی امکان پذیر می باشد و ساختار بسته بندی می تواند در انواع متنوع و با متریال های مختلف انجام گیرید.

 

طراحی جعبه خرما

چاپ جعبه خرما با توجه به ابعاد جعبه خرما و ساختار آن انجام می شود. جعبه خرما به صورت یک تکه،دو تکه،کارتنی و لمینتی چاپ و تولید می شود. طراحی جعبه خرما باید با توجه به ساختار جعبه صورت گیرد. در طراحی جعبه خرما سعی کنید از تصاویر و اطلاعات واقعی و مفید استفاده کنید تا بتوانید اعتماد مشتری را نسبت به محصول بدست آورید. چاپ جعبه خرما بر روی مقوا پشت طوسی و یا ایندربرد انجام می شود. زیره جعبه خرما مقوا بهداشتی با ضخامت بالا می باشد که معمولا بدون چاپ بوده و خرما را در خود جای می دهد. کارتن خرما لمینتی برای محصولات با وزن بالا استفاده می شود و برای صادرات خرما مناسب می باشد. قیمت جعبه خرما با توجه به سایز جعبه ، نوع چاپ و متریال مورد استفاده و… تعیین می گردد.

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سپاس محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد