چاپ جعبه مقوایی

چاپ جعبه مقوایی
چاپ جعبه
چاپ جعبه

چاپ جعبه مقوایی

چاپ جعبه مقوایی برای ارائه محصولات بسیار ضروری می باشد. تولید کنندگان برای رساندن محصول خود به دست مصرف کننده،باید از یک جعبه مقوایی استفاده کنند تا بتوانند نظر مشتری را جلب کنند و همینطور از محصول خود محافظت نمایند.بسته بندی و به طور کلی جعبه مقوایی،معرف محصول می باشد. برندهایی که فروش بالایی نسبت به سایر محصولات دارند مطمئنا از یک جعبه مقوایی حرفه ای بهره می برند.

چاپ جعبه های مقوایی نسبت به سایر جعبه ها بسیار مقرون به صرفه می باشد. قابلیت چاپ جعبه های مقوایی این امکان را فراهم میکند تا بتوان هر نوع اطلاعات و تبلیغی را بر روی آن چاپ کرد که این خود بر ترین مزیت جعبه های مقوایی در مقایسه با سایر جعبه ها می باشد. در چاپ جعبه های مقوایی نکته مهم طراحی جعبه از لحاظ شکل و طرح می باشد.برای داشتن یک برند چشم نواز،طرحی که روی جعبه مقوایی چاپ می شود بسیار مهم است.

برای مشاوره رایگان در رابطه با چاپ انواع جعبه های مقوایی با شماره تلفن  09127423874 تماس حاصل فرمایید.

انواع جعبه مقوایی

برای چاپ جعبه های مقوایی از مقواهای مختلفی استفاده  میشود.

1- مقوا پشت طوسی: مقوا پشت طوسی برای چاپ جعبه های دستمال کاغذی،جعبه پوشاک،جعبه لوازم یدکی و… به کار می رود.مقوا پشت طوسی قابلیت لمینت شدن بر روی انواع کارتن را دارد و برای چاپ جعبه های مقوایی صنعتی به کار می رود.مقوا پشت طوسی در گرماژهای مختلف وجود دارد. به عنوان مثال برای چاپ جعبه مقوایی لوازم یدکی ،از مقوا 350 گرمی استفاده  می شود.برای جعبه های مقوایی لمینتی از مقوا 230 گرمی و یا 250 گرمی استفاده  می شود.

2- مقوا ایندربرد: این نوع از مقوا به بهداشتی بودن معروف است و برای چاپ جعبه های مقوایی مانند مواد غذایی،جعبه شیرینی،جعبه دارو و… استفاده  می شود.این مقوا نیز دارای گرماژهای مختلف می باشد .

طی سال های اخیر مقوا و کاغذ سنگی نیز وارد بازار شده است.این مقوا از جنس سنگ بوده و نسبت به مقواهایی که جنس آنها از چوب درختان می باشد،مزایای بسیاری دارند

مقواهای سنگی دارای خاصیت ضد آب می باشند و در مقابل کشش و پارگی مقاومت بالایی دارند.مقواهای سنگی تجدید پذیر بوده و خاصیت زیست تخریب پذیر ندارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با چاپ انواع جعبه بر روی لینک چاپ جعبه کلیک نمایید.

مراحل چاپ جعبه مقوایی

برای چاپ جعبه  نیاز به یک طراحی حرفه ای می باشد.برای طراحی جعبه باید به نوع مصرف محصول توجه کرد و با توجه به محلی که قرار است جعبه مورد استفاده قرار گیرد،رنگ های متناسب در طراحی جعبه به کار رود.در واقع این طراحی جعبه می باشد که باعث فروش جعبه می شود.بعد از طراحی به مرحله چاپ جعبه می رسیم.این بخش توسط دستگاه های چاپ چهار رنگ انجام می شود.برای جذابتر کردن جعبه از تکنیک های یووی زنی،برجسته کاری و طلاکوبی استفاده  می شود.

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سپاس محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد